АСПЕКТИ ОДНОВИМІРНОЇ ГАЗОДИНАМІКИ КАНАЛУ З ТЕРТЯМ І ТЕПЛООБМІНОМ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1307Анотація
Розглянуто другий спосіб аналітичного розв’язування задачі течії одновимірного стаціонарного стисливого газу в каналі постійного перерізу з заданим тепловим потоком і тертям. Проаналізовано можливість одержання аналітичних розв’язків за інших граничних умов. Запропоновано шляхи подальшого дослідження і застосування отриманого аналітичного розв’язку в інженерній практиці.
Посилання
Идельчик И.Е. Справочник по гидравлическим сопротивлениям. – М.: Машиностроение, 1992. – 672 с.
Кэйс В.М., Лондон А.Л. Компактные теплообменники. – М.: Энергия, 1967. – 160 с.
Федоров М.Ю. Сравнительный анализ моделей течения газа в прямом канале с тепло-обменом // Моделювання та інформційні тех-нології: Зб. наук. пр. ІПМЕ НАН України. – 2003. – № 24. – С. 3–9.
Fedorov M. Mathematical analysis of modeling stationary compressible flow of perfect gas // Proc. of the NAU. – 2003. – №2(17). – Р. 96–99.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).