МОДЕЛЮВАННЯ МЕХАНІЗМУ АВТОКОЛИВАНЬ ТИСКУ ПРИ ВІБРАЦІЙНОМУ ГОРІННІ В НИЗЬКОЕМІСІЙНИХ КАМЕРАХ ЗГОРЯННЯ ГАЗОТУРБІННИХ УСТАНОВОК
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1306Анотація
Запропоновано підхід до математичного моделювання механізму автоколивань тиску газу при вібраційному горінні в низькоемісійних камерах згоряння газотурбінних установок.
Посилання
Теория и расчет воздушно-реактивных двигателей: Учеб. для вузов. – 2-е изд., перераб. и доп. Под. ред. С.М. Шляхтенко. – М.: Машиностроение, 1987 – 568 с.
Опыт разработки, проблемы создания и перспективы развития низкоэмиссионных камер сгорания ГТУ: Материалы Первого межведомственного науч.-техн. семинара по проблемам низкоэмиссионных камер сгорания газотурбинных ус-тановок, 14–16 дек. 2004 г. – М.: ЦИАМ, 2004. – 54 с.
Применение средств вибрационной диагностики для защиты от вибрационного горения / С.В. Лозня, С.С. Некрасов, В.Г. Соляник и др. // Вибрации в технике и технологиях. – Вінниця, 2001. – №4 (20). – С. 57–60.
Zinn B.T., Lieuwen T. The Role of Unmixedness in Driving Combustion Instabilities in Low NOx Gas Turbines // Proc. Thesises of the 27th International Symposium on Combustion. 2–7 Aug. 1998. – Univ. of Colorado at Boulder/ Georgia Instit. of Technology. Atlanta, GA 30332.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).