ВИЗНАЧЕННЯ УМОВ ВИНИКНЕННЯ АЕРОПРУЖНИХ КОЛИВАНЬ ПОГАНО ОБТІЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ У ТРУБНОМУ ЕКСПЕРИМЕНТІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1296Анотація
Наведено результати експериментальних досліджень моделі погано обтічної конструкції в аеродина-мічній трубі ТАД-2 Національного авіаційного університету та їх аналіз з метою з’ясування можливого виникнення пружних коливань конструкції під дією аеродинамічних сил з боку повітряного потоку. Запропоновано й апробовано методику визначення спектральних характеристик пульсаційної складової швидкості повітряного потоку в супутньому сліді за моделлю за допомогою приймача повітряного миттєвого тиск.Посилання
Comprehensive aerodynamic and dynamic study of Independence of Ukraine monument / I.M. Lebedich, M.P. Kondra, R.M. Pavlovsk, а.о. // K.: Proc. of the NAU. – 2003. – № 2(17). – Р. 100 – 104.
Ищенко С.А., Жданов А.И., Давидов А.Р. Экспериментальные исследования ветровых нагрузок на плохо обтекаемые высотные сооружения // Аэрогидродинамика: проблемы и перспективы. Сб. ст. ХАИ. – Х.: ХАИ, 2004. – С. 33 – 42.
Ден-Гартог. Механические колебания. – М.: Физматгиз, 1960. – 580 с.
Павловский Р.Н., Виноградский П.М., Кузнецов С.Г. Работа вентиляционных систем пятиэтажного здания под влиянием высотного здания // Зб. наук. пр. ЛНАУ. Технічні науки (будівництво). – 2005. – № 45(68). – С. 107 – 115.
Downloads
Як цитувати
Іщенко, С., Павловський, Р., Жданов, О., & Дегтярьов, В. (2006). ВИЗНАЧЕННЯ УМОВ ВИНИКНЕННЯ АЕРОПРУЖНИХ КОЛИВАНЬ ПОГАНО ОБТІЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ У ТРУБНОМУ ЕКСПЕРИМЕНТІ. Вісник Національного авіаційного університету, 27(1), 64–69. https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1296
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).