ТРИКОМПАРТМЕНТНА МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ МАСООБМІНУ МІЖ РІДИННИМИ СЕКТОРАМИ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИ В ПРОЦЕСІ ГЕМОДІАЛІЗУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1290Анотація
Запропоновано математичну модель організму пацієнта як об’єкта керування в гемодіалізній системі. Доведено необхідність зміни структури системи керування процесом екстракорпорального заміщення функції нирки.
Посилання
Поліщук С.Т. Інформаційні засоби підвищення ефективності керування у біотехнічній гемодіа-лізній системі: Дис... канд. техн. наук: 05.13.06. – К., 2004. – 168 с.
Бойко І.Ф., Поліщук С.Т. Вплив похибок оцінки параметрів управління в апаратах “штучна нирка” на ефективне значення гемодіалізного індексу дози // Вісн. НАУ. – 2004. – №4. – C. 37–40.
Бойко І.Ф., Поліщук С.Т. Біотехнічні системи та екстракорпоральна корекція гомеостазу //Вісн. НАУ. – 2001. – №4(11). – С. 132–137.
Новосельцев В.Н. Теория управления и биосистемы. Анализ сохранительных свойств. – М.: Наука, 1978. – 320 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).