ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРВИННОЇ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1288Анотація
Проаналізовано можливість автоматизації для проведення первинної повірки лічильників електричної енергії. Розраховано зменшення часу повірки при застосуванні спеціалізованого повірочного обладнання. Розроблено спеціалізовану повірочну установку для перевірки відсутності самоходу та порогу чутливості електронних лічильників. Показано ефективність її застосування при проведенні первинної повірки в умовах серійного виробництва лічильників.
Посилання
Трофименко С.О. Використання високоточного автоматизованого обладнання для метрологічного контролю засобів обліку електроенергії//Матеріали V наук.-практ. конф. “Метрологічне забезпечення обліку електричної енергії в Україні”. 17–18 трав. 2005 р. – К.:АВЕГА. – С. 136–139.
ДНАОП 0.00-1.21-98. Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів. – К.: Основа, 1998. – 380 с.
Правила устройства электроустановок (ПУЭ). – К.: Основа, 1999. – 205 с.
ГОСТ 30207–94. Статические счетчики ватт-часов активной энергии переменного тока (классы точности 1 и 2). – К.: Госстандарт Ук-раины. – 1994. – 52 с.
ДСТУ IEC 61036:2001. Лічильники активної енергії змінного струму статичні (класи точності 1 та 2). К.: Держспоживстандарт України. – 2004. – 39 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).