ДОСЛІДЖЕННЯ ВИПРОМІНЮВАННЯ ЗВУКУ КОНСОЛЬНОЇ БАЛКИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1280Анотація
Наведено результати дослідження вібрації консольної балки, що навантажена актуатором та навантаженням. Рівняння руху, яке базується на теорії балки Бернуллі–Ейлера–Тимошенко з відповідними крайовими умовами, вирішене методом функцій Гріна. Особливістю дослідження є врахування впливу параметрів концентрованої сили, а саме величини, розміщення актуатора та різниці фаз між навантаженням та актуатором. Розглянуто внесок параметрів актуатора на сумарний рівень звукової потужності і на кожну моду окремо.
Посилання
Preumont A. Vibration control of active structures. – Kluwer academic publishers, Dordrecht, 2003. – 350 p.
Modeling of sound radiation by a beam/ A.I. Za-porozhets, V.I. Tokаrev, Hefenbach Werner et al. // Вісн. НАУ – 2005.– № 3. – C 160–163.
Junger M.G., Feit D. Sound. Structures and their Interaction. – MIT Press, Cambridge, 1986. – 448 p.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).