УРАХУВАННЯ КОНВЕКТИВНИХ ПОТОКІВ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У ПАЛИВІ ПІД ЧАС ЙОГО ВІДСТОЮВАННЯ В РЕЗЕРВУАРАХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.50.128Ключові слова:
відстоювання, конвективні потоки, паливо, резервуарАнотація
Складено систему рівнянь, яка описує розрахунок нагрівання палива від повітря навколишнього середовища в наземних, напівзаглиблених і заглиблених резервуарах. Запропоновано методику розрахунків конвективних потоків, які виникають у паливі під часйого відстоювання при різному розташуванні резервуарівПосилання
Пузік С. О. Визначення швидкості та
часу відстоювання реактивних палив /
С. О. Пузік, А. В. Гвоздецький // Проблеми
тертя та зношування: наук.–техн. зб. – К.:
НАУ–друк, 2010. – № 52. – 178–184 с.
Литвинов А. А. Технология и техника
заправки воздушных судов / А. А. Литвинов,
А. М. Ипатов. – М.:Машиностроение, 1976. –
с.
Коршунов Е. С. Промысловый транс-
порт нефти и газа / Е. С. Коршунов,
С. Г. Едигаров. – М.: Недра, 1975. – 296 с.
Downloads
Опубліковано
17.04.2012
Як цитувати
Пузік, С., & Гвоздецький, А. (2012). УРАХУВАННЯ КОНВЕКТИВНИХ ПОТОКІВ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У ПАЛИВІ ПІД ЧАС ЙОГО ВІДСТОЮВАННЯ В РЕЗЕРВУАРАХ. Вісник Національного авіаційного університету, 50(1), 167–171. https://doi.org/10.18372/2306-1472.50.128
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).