МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОБЛЕМИ КОМПЛЕКСОУТВОРЕННЯ АВІОНІКИ НА РАННІЙ СТАДІЇ ПРОЕКТУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1264Анотація
Розглянуто наближений оптимізаційний за Парето розв’язок дискретної екстремальної задачі комплексування авіоники нового покоління і її розвиток для створення оптимізаційної моделі й організації обмежень при синтезі структури авіоники.
Посилання
Воробьев В.М., Захарченко В.А., Вашку Ж.О. Воробьев А.В. Системная эффективность комплекса «экипаж–ВС–среда» // Кибернетика и вычислитель-ная техника: Сб. науч. тр. – К.: Ин-т кибернетики им. В.М. Глушкова НАН Украины, 2000. – Вып. 126. – С. 48–76.
Белых Т.В., Кузьменко В.Н. Алгоритм генерации ε-сети компромиссных решений для многокрите-риальной целочисленной задачи // Методы исследования экстремальных задач АН Украины. – К.: Ин-т кибернетики им. В.М. Глушкова НАН Украины, 1994. – С. 35–41.
Белых Т.В., Головнев Е.А., Кузьменко В.Н. Линейная модель задачи оптимальной комплектации электронного бортового оборудования самолета // Теория оптимальных решений. – К.: Ин-т кибернетики им. В.М. Глушкова НАН Украины, 1994. – С. 45–50.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).