ОПТИМІЗАЦІЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРОФІЛЮ ЛОПАТІ НЕСУЧОГО ГВИНТА АВТОЖИРА
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.26.1247Анотація
Проведено параметричне дослідження впливу геометрії профілю на аеродинамічні характеристики ротора несучого гвинта автожира. За допомогою регресійного аналізу отримано новий профіль, котрий суттєво поліпшив аеродинамічні характеристики несучого гвинта автожира.
Посилання
Abbott I.H. Theory of wing sections. – New York: Dover publications, 1958. – 527 р.
Братухин И.П. Автожиры. Теория и расчет. – М.: Госмашлитиздат, 1934. – 110 с.
Сатаров А.Г. Упрощенный расчет автожира. – М.: Ухтом. вертолетный з-д, 1968. – 28 с.
Миль М.Л., Некрасов А.В., Браверманн А.С. Вертолеты, расчет и проектирование. І. Аэродинамика. – М.: Машиностроение, 1966. – 453с.
Володко А.М. Основы летной эксплуатации вертолетов. Аэродинамика. – М.: Транспорт, 1984. – 256 с.
Вучков И., Бояджиева Л., Солаков Е. При-кладной линейный регрессионный анализ. – М.: Машиностроение, 1987. – 238 с.
Адлер Ю.П., Маркова Е.В., Грановский Ю.В. Планирование эксперимента при поиске оптимальных условий. – 2-е изд. – М.: Наука, 1976. – 278 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).