ОЦІНКА ВПЛИВУ ПАРАМЕТРІВ КАНАЛУ ЗВ’ЯЗКУ НА ВІДНОСНУ ШВИДКІСТЬ ОБМІНУ ДАНИМИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.26.1236Анотація
Проведено аналіз залежності відносної швидкості передачі даних від стану параметрів каналів зв’язку для різних типів протоколів обміну інформацією в телекомунікаційних системах.Посилання
Матов О.Я., Василенко В.С., Будько М.М. Оцін- ка часу доставки повідомлень у протоколах організації обміну в телекомунікаційних процедурах // Реєстрація, зберігання і обробка даних. – 2005. – Т. 7, № 2. – С. 66 – 76.
Бунин С.Г., Войтер А.П. Вычислительные системы с пакетной радиосвязью. – К.: Техніка, 1989. – 223 с.
Зюкин А.Г., Коробов Ю.Ф. Теория передачи сигналов. – М.: Связь, 1972. − 398 с.
Зубарев Ю.В., Дворкович В.П. Цифровая обработка телевизионных и компьютерных изображений. − М.: Междунар. центр науч.-техн. информ., 1977. − 212 с.
Bernard Sklar. Digital communications. – Pren-tice Hall PTR, 2001. – 1099 р.
Downloads
Як цитувати
Бабак, В., Василенко, В., & Юдін, О. (2005). ОЦІНКА ВПЛИВУ ПАРАМЕТРІВ КАНАЛУ ЗВ’ЯЗКУ НА ВІДНОСНУ ШВИДКІСТЬ ОБМІНУ ДАНИМИ. Вісник Національного авіаційного університету, 26(4), 3–7. https://doi.org/10.18372/2306-1472.26.1236
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).