ФІЗИКО-ХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ БЕТОНУ, ЗАБРУДНЕНОГО ТЕХНІЧНИМИ МАСТИЛАМИ ТА АЛГОРИТМ ВИЗНАЧЕННЯ ЙОГО РЕСУРСУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.26.1234Анотація
Виконано аналіз можливих хімічних реакцій іонів і катіонів мастил та складових бетону. Запропоновано модель залежності міцності бетону від забруднення, алгоритм визначення пружно-деформованого стану та ресурсу залізобетонних конструкцій, забруднених мастилами.
Посилання
Гордон С.С. Прогнозирование долговечности железобетонных конструкций, бетон и железобетон // Проблемы прочности. – М., 1992. – №6. – С. 23 – 25.
СНиП 2.03.11–85. Защита строительных конструкций от коррозии. – М.: Стройиздат. 1985.
Хоменко Г.П. Посібник з хімії для вступників до вузів: Пер. з рос. – К.: А.С.К., 1999. – 480 с.
Викарский М.С., Лурьев М.В. Планирование экпе-римента в исследованиях. – К.:Техніка, 1985. – 167 с.
Долговечность и стойкость бетона // Сементо – конкурито, 1989. – №510. – С. 18 – 20.
Кацев П.Г. Статистические методы исследования. – М.: Машиностроение, 1984. – 239 с.
Писаренко Г.С., Кисилевский В.Н. Прочность и пластичность материалов в радиационных потоках. – К.: Наук. думка, 1979. – 283 с.
Бойко М.Д. Техническое обследование и ремонт зданий и сооружений: Справ. пособие. – М.: Стройиздат, 1993. – 208 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).