Стиснення мовних сигналів після дельта- та імпульсно-кодової модуляцій
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.10.12172Анотація
Проведено класифікацію методів цифрового представлення мовних сигналів і дано їхстислі характеристики. Запропоновано алгоритми стиснення об'єму цифрових данихпісля дельта- та імпульсно-кодової модуляціїПосилання
.Потапова Р.К. Речевое управление роботом. - М.: Радио и связь, 1989.-248 с.
Кейтер Дж. Компьютеры - синтезаторы речи /Пер. с англ.; Под ред. В.А. Усика. - М.: Мир, 1985.-237 с.
Давлетьянц А.И., Коломиец А.В. Статистические характеристики дельта-модулированного сигнала//Статистические методы обработки информации в авиационных радиоэлектронных системах. - К.: КНИГА, 1995. - С. 23,24.
Мастрюков Д. Алгоритмы сжатия информации. Сжатие по Хаффмену //Монитор. - 1993. -
№7,8.-С. 14-20.
Downloads
Як цитувати
Давлет’янц, О. І., & Коломієць, О. В. (2001). Стиснення мовних сигналів після дельта- та імпульсно-кодової модуляцій. Вісник Національного авіаційного університету, 10(3), 149–152. https://doi.org/10.18372/2306-1472.10.12172
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).