ПРОГНОЗУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ГАЗОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИХ АГРЕГАТІВ З ВИКОРИСТАННЯМ МЕТОДІВ РЕГРЕСІЙНОГО АНАЛІЗУ ВІБРАЦІЙНИХ ПАРАМЕТРІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.25.1217Анотація
Запропоновано набір методів регресійного аналізу, реалізованих авторами в пакеті спеціалізованого програмного забезпечення, що дозволяють виконати автоматизовану оцінку залишкового ресурсу газоперекачувального агрегату за динамікою зміни числових значень його скалярних вібраційних параметрів.
Посилання
Надежность систем энергетики и их оборудования. Справ.: В 4 т. – Т. 3. Кн. 2. Надежность систем газо- и нефтеснабжения / Под ред. Ю.Н. Руденко. – М.: Недра, 1994. – 287 с.
Налісний М.Б., Пустовий С.О. Контроль технічного стану роторних машин на основі статистичної обробки вібраційних параметрів з застосуванням теорії толерантних меж // Труди академії: Зб. наук. пр. – К.: НАОУ, 2004. – Вип. 53. – С. 312–318.
Налісний М.Б., Пустовий С.О. Методика оперативної скалярно-спектральної обробки віброакустичної діагностичної інформації // Труди академії: Зб. наук. пр. – К.: НАОУ, 2004. – Вип. 54. – С. 200–207.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).