Применение конечных автоматов для реализации алгоритмов контроля полетов воздушных судов
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.10.12161Анотація
Рассмотрены вопросы применения аппарата структурных конечных автоматов для обработки информации параметрических бортовых регистраторов. Исследованы аспекты использования конечных автоматов для реализации алгоритмов контроля полетов. Построены канонические уравнения общего вида, описывающие алгоритмы контроля. Разработана методика построения автоматных моделей для описания алгоритмов контроля полетов воздушных судовПосилання
Малежик А. И. Основы компьютерных технологий оперативного контроля полетов воздушных судов по полетной информации. -К: КМУГА, 1996. - 124 с.
Яцков НА.. Основы построения автоматизированных систем контроля полетов воздушных судов. -К: КНИГА, 1989. - 344 с.
Райчев И.Э.,Харченко А..Г, Яцков НА. Исследование методов тестирования программных модулей обработки полетной информации// Вести. КМУГА. - 2000. -№ 1-2. - С. 127-133.
Райчев И.Э., Харченко А.Г., Яцков Н.А. Методы создания тестовых наборов данных при сертификационных испытаниях комплексов программ контроля полетов// Вісн. НАУ. -2001. - № 1. - С.126-132.
Глушков ЯМ Синтез цифровых автоматов. -М.: Физматгиз, 1962. - 476 с.
Кобринский Н.Е., Трахтенброт Б.А. Введение в теорию конечных автоматов. -М.: Физматгиз, 1962. -404 с.
Вельбицкий И.В. Технология программирования. - К.: Техніка, 1984. - 279 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).