МЕТОДИКА ОЦІНЮВАННЯ ЙМОВІРНОСТІ ЗНАХОДЖЕННЯ ПОКАЗНИКА ЯКОСТІ НА ЗАДАНОМУ ІНТЕРВАЛІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.25.1213Анотація
Наведено методику оцінювання ймовірності знаходження показника якості на заданому інтервалі на етапі зльоту за інформацією бортових параметричних реєстраторів на прикладі показника якості швидкості відриву від злітно-посадкової смуги для літака Ту-154Б.
Посилання
Малежик А.И. Основы компьютерных технологий оперативного контроля полетов воздушных судов по полетной информации: Монография. – К.: КМУГА, 1996. – 124 с.
Дмитриев В.Ю., Малежик А.И., Остапенко А.С. Некоторые вопросы оценки надежности и качества программного обеспечения обработки полетной информации //Теоретические и прикладные вопросы эксплуатации программного обеспечения АС УВД. – К.:КИИГА, 1988. – С. 75–78.
Малежик О.І., Стефанський С.Р. Технологія оперативного контролю якості зльоту літака за інформацією бортових параметричних реєстраторів // Наука і молодь: Зб. наук. пр. – К.: НАУ, 2003. – №3. – С. 166.
Яцков Н.О. Основы построения автоматизированных систем контроля полетов воздушных судов: Учеб. для вузов граж-данской авиации. – К.: КИИГА, 1989. – 344 с.
Пугачов В.С. Теория вероятности и математическая статистика. – М.: Наука, 1979. – 496 с.
Малежик О.І., Стефанський С.Р., Остапенко О.І. Принципи організації комп’ютерного контролю окремих етапів польотів повітряних суден за інформацією бортових реєстраторів // Вісн. НАУ. – 2004. – №1. – С. 102–105.
Руководство по летной эксплуатации самолета Ту-154Б. – М.:Воздуш. трансп., 1981. – 543 с.
Порядок збирання і практичного використання інформації бортових систем реєстрації на підприємствах цивільної авіації України. Звід авіаційних правил України. – К.,1996. – 109 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).