Експлуатаційні можливості покриттів при підвищенні довговічності деталей авіаційної техніки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.10.12091Анотація
Показано, що прямі та обернені поліморфні перетворення обумовлюють стан наклепу,що супроводжується зміною поверхневої міцностіПосилання
Поверхностная прочность материалов при трении /Б.И. Костецкий, И.Г. Носовский, А.К. Караулов и др. -К.: Техніка, 1986. - 296 с.
Черепин В.Т., Васильев М.А. Методы и приборы для анализа поверхностей материалов. - К.: Наук, думка, 1982. - 398 с.
Физика износостойкости поверхности металлов // Под ред. В.И, Владимирова. -Л.: ФТИ, 1988.-230 с.
Гринфельд М.А. Фазовые переходы первого рода в нелинейноупругих материалах// Механика твердого тела. - АН СССР. - 1982. -№ 1. - С. 99-109.
Носовский ИГ., Исаев Э.В. Влияние типа решетки, температуры и скорости скольжения на процесс схватывания// Проблемы трения и изнашивания. - К.: Техніка, 1973. - № 6. - С. 73-78.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).