Аналіз збурень, що впливають на ергатичну систему «пілот - літак»
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.9.12053Анотація
Розглянуто збурення ергатичної системи «пілот - літак» і принцип якісно-образного відображення інформаціїПосилання
Баринов В.А., Федоренко Г.А. Приближенная оценка влияния отклонения геометрических параметров крыла и оперения от теоретических на коэффициент сопротивления дозвуковых самолетов //Учен. зап. ЦАГИ. Т. XXII, 2. - М., 1991. - С. 80.
Павлова С.В. Анализ возможных деформаций нелинейной системы и методология их преодоления // Проблемы управления и информатики. - К.: НАН Украины, 1999. - №6. - С.31-39.
Пономаренко В.А., Лапа В.В. Профессия - летчик: Психологические аспекты /Под ред. Ю.П. До- броленского. - М.: Воениздат, 1985. -136 с.
Завалова Н.Д., Ломов Б.Ф., Пономаренко В.А. Образ в системе психической регуляции деятельности. -М.: Наука, 1986. - 176 с.
Павлова С.В., Чепиженко В.И. Легкосхватываемый информационный интерфейс // Аэронавигация и авионика. Тр. Междунар. науч.-техн. конф. “Проблемы развития систем аэронавигационного обслуживания и авионики воздушных судов”. - К.: КМУГА. - 1998. - С. 111 - 112.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).