Generalization of gronwall-bellman and beekhary lemmas
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.9.12041Анотація
Well known lemmas touching useful integral inequalities for positive functions may be generalized. This paper contains some generalized lemmas similar to the Gronwall-Bellman and Beekhary lemmasПосилання
.Демидович Б.П. Лекции по математической теории устойчивости. - М.: Наука, 1967. - 471 с.
Беллтан Р.Б. Теория устойчивости решений дифференциальных уравнений. - М.: Изд-во иностр. лит., 1954,- 215 с.
Downloads
Як цитувати
Kasjanov, V. (2001). Generalization of gronwall-bellman and beekhary lemmas. Вісник Національного авіаційного університету, 9(2), 166–173. https://doi.org/10.18372/2306-1472.9.12041
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).