Діагностика еластичних трубопроводів за особливостями їх внутрішнього звукового поля
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.9.12038Анотація
Подано математичний апарат для визначення тиску звукового поля в середині гумового трубопроводу. Виконано розрахунок звукового тиску в середині трубопроводу для конкретних умов. Наведено порівняння розрахункових даних з експериментальними. Розглянуто результати дослідження впливу дефекту на характеристики внутрішнього звукового поля трубопроводу. Показано, що частотна залежність звукового тиску має резонансний характер, зміна звукового тиску на резонансних частотах може бути використана для діагностики технічного стану авіатрубопроводівПосилання
Шендеров Е.Л. Излучение и рассеяние звука. - Л.: Судостроение, 1989. - 304 с.
Новожилов В.В. Теория тонких оболочек. - Л.: Судостроение, 1982. - 252 с.
Baltrukonis I.Y., Gottenberg W.G. and Schreiner R.N. Axcial-sheer vibrations of aninfinitely. Composite circular cylinder // Joum. Acoust. Soc. Am. - 1987. - № 45 - P. 1447-1457.
Shkvarnytskaya T.Yu. Aircraft pipeline quality control in a commercial medium// Joum.Acoust. Soc.Am. - 1997. - Vol. 102. - №5. - Pt. 2. - 1997. -P. 3131.
Downloads
Як цитувати
Шкварницька, Т. Ю. (2001). Діагностика еластичних трубопроводів за особливостями їх внутрішнього звукового поля. Вісник Національного авіаційного університету, 9(2), 150–155. https://doi.org/10.18372/2306-1472.9.12038
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).