Основні проблеми надійності світлосигнальних систем аеродромів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.9.12030Анотація
Розглянуто основні проблеми опису, визначення, нормування та управління надійністю світлосигнальних систем аеродромів цивільної авіації. За результатами аналізу основних аспектів проблеми надійності світлосигнальних систем аеродромів запропоновано конкретні напрямки її вирішення в сучасних умовахПосилання
Аэродромы. Приложение 14 к Конвенции о Международной гражданской авиации. Т. 1. Проектирование и эксплуатация аэродромов. -3-є изд., июль 1999 г.
Ванецян С.Г., Ванецян А.С. Новые критерии работоспособного состояния светосигнальных систем аэродромов // Вестн. КМУГА,- 2000. - № 1-2. - С. 226 - 228.
Девяткина С. С. Надежность светосигнальной системы и безопасность полетов на этапе визуального пилотирования в сложных метеоусловиях: Докл. на междунар. науч.-техн. конф. “АВИА-2000”, К., 4-6 окт. 2000 г.
Единые нормы летной годности гражданских транспортных самолетов стран-членов СЭВ. Одобрены постановлением ГТКЦА СЭВ от 26.11.84, введены в действие в качестве норм летной годности гражданских самолетов СССР 25,10.85.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).