Методи акустичного конструювання приміщень
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.9.12029Анотація
Розглянуто моделювання звукового поля в середині приміщень від внутрішнього джерелата можливість використання карт шуму для опису шумової ситуації в службових приміщеннях і проектування нових виробничих приміщень будівель та споруд аеропортуПосилання
Майе J. Prediction of Noise Immission Using a Room Acoustic Calculation Model 11 Berufsgenossenschaftliches Institut fiir Arbeitssicherheit. - Germany. - 1998. - 6 p.
Jonasson H. G. Acoustical Rating and Classification of Office Screens // Nordtest, Project report 809-89. - Swedish National Testing and Research Institute. Physics and Electronics. - 1991. -28 p.
Rindel J.H. Computer simulations techniques for the acoustical design of rooms - how to treat reflections in sound field simulation // ASVA-97. - Tokyo, 1997. - P. 201-208.
Downloads
Як цитувати
Запорожець, О. І., & Коновалова, О. В. (2001). Методи акустичного конструювання приміщень. Вісник Національного авіаційного університету, 9(2), 117–120. https://doi.org/10.18372/2306-1472.9.12029
Номер
Розділ
Аеропорти та їх інфраструктура
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).