Діагностична модель турбореактивного двоконтурного двигуна Д-30КП
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.9.12015Анотація
Наведено неявну діагностичну модель турбореактивних двоконтурних двигунів Д-30КПдля оцінки їхнього технічного стану за даними, одержаними під час польоту . Запропоновано математичну модель, яка описує справний технічний стан турбореактивного двоконтурного двигуна Д-ЗОКП, та формули для розрахунку діагностичних нев ’язок.Посилання
Автоматизированная система диагностирования ГТД АСД «Контроль - 8-2У»: Инструкция- методика автоматизированного диагностирования ТРДЦ НК-8-2У с применением АСД «Контроль - 8-2У» / Л.П. Лозицкий, М Д. Авдошко, А.В. Тарасенко и др. - К.: КНИГА, 1986. - 131 с.
Практическая диагностика авиационных газотурбинных двигателей /Л.П. Лозицкий, М.Д. Авдошко, А.В. Тарасенко и др. - М.: Транспорт, 1985. - 100 с.
Downloads
Як цитувати
Тарасенко A. B., Якименко B. B., Чорній O. C., & Степаненко B. M. (2001). Діагностична модель турбореактивного двоконтурного двигуна Д-30КП. Вісник Національного авіаційного університету, 9(2), 47–54. https://doi.org/10.18372/2306-1472.9.12015
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).