ФОРМУВАННЯ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ РОБОТИ ТЕХНІЧНОГО ПЕРСОНАЛУ ПРИ ТЕХНІЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.25.1201Анотація
Розглянуто питання збереження льотної придатності повітряних суден на основі результатів дослідження ергатичного комплексу “повітряне судно–обслуговуючий персонал–технічне обслуговування і ремонт“. Обґрунтовано взаємозалежність елементів комплексу. Наведено результати порівняльного аналізу ефективності використання різних типів повітряних суден.
Посилання
Савенков М.В. Автоматизация управления технической эксплуатацией систем. – М.: Транспорт, 1992. – 285 с.
Ноздрин В.И. Необходимость повышения уровня безопасности воздушных перевозок // Пробл. безопасности полетов. – М.:ВИНИТИ, 1996. – №1. – С. 3–9.
Шапиро А.Т., Ноздрин В.И. Развитие принципов эксплуатации АТ по состоянию за рубежом // Транспорт, наука, техника, управление: Сб. обзорной информ. – М., 1993. – №1. – С. 36–44.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).