ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ БАГАТОКАНАЛЬНИХ СИСТЕМ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.25.1198Анотація
Розглянуто технічні засоби багатоканальних систем візуалізації стосовно літакобудування, їхні основні компоненти та загальні характеристики. Викладено вимоги до візуалізації даних систем автоматизованого проектування під час розробки наукоємної продукції. Використання багатоканальних систем візуалізації дозволяє візуалізувати дані систем автоматизованого проектування робіт на великих екранах у режимі стереозображення, що дає користувачу тривимірне високоякісне уявлення про проект у
реальному режимі часу.
Посилання
Clodfelter Robert M., Nir Yoav. Multi-Channel Display Systems for Data Interpretation and Command and Control: http: //www.barco.com/projection_systems/downloads/Multi_Channel_Display_Systems.pdf.
Клименко С.В., Вигер И., Брусенцев П. Профессиональные системы виртуальной реальности на базе PC: http://www.nvworld.ru/docs/reality.html.
Клименко С.В. Система визуализации индуцированного виртуального окружения для задач исследования космоса: состояние проекта // Тр. 14-й междунар. конф. по компьютерной графике и зрению “Графикон–2004”. – М., 6–9 сент. 2004. – М.: МГУ. – С. 12–15.
Михайлюк М.В. Компьютерная графика в системах визуализации имитационно-тренажерных комплексов: http://www.imvs.ru/imvs/libel/05/michailyuk_04.pdf.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).