Методы создания тестовых наборов данных при сертификационных испытаниях комплексов программ контроля полетов
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.8.11972Анотація
Рассмотрен основной аспект сертификационных испытаний программного обеспечения контроля полетов - создание тестовых наборов данных. Дан анализ основных комплексов контроля полетов и обоснован выбор методов их тестирования. Приведены общие категории тестов, которые применимы на начальной стадии испытаний комплексов программ контроля полетов. Изложены методы динамического тестирования и имитационного моделирования, используемые для углубленного тестирования комплексов контроля наборов данных и обработки результатов тестированияПосилання
Порядок збирання та практичного використання інформації бортових систем реєстрації на підприємствах цивільної авіації України. АПУ-3. Експлуатація повітряних суден. -К, 1996.
Единые требования МАК к системам обработки и анализа полетной информации. - М.: МАК, 1993.
ДСТУ 3275-95. Системи автоматизованого оброблення польотної інформації наземні. Загальні вимоги.
Яцков Н.А. Основы построения автоматизированных систем контроля полетов воздушных судов. - К.: КНИГА, 1989. - 344 с.
ЛипаевВ.В. Проектирование программных средств. -М.: Высш. шк. 1990. - 303 с.
Майерс Г. Искусство тестирования программ / Пер. с англ. - М.: Мир, 1982. - 176 с.
Гантер Р. Методы управления проектированием программного обеспечения / Пер. с англ. - М.: Мир, 1981. -392 с.
Разработка на базе ШМ совместимых ПК технологии сертификационных испытаний программного обеспечения автоматизированного контроля ВС ГА по информации бортовых регистраторов; Отчет о НИР/КМУГА. № ГРО195и011733. - К., 1995.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).