КЛАСИФІКАЦІЯ МЕТОДІВ НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ВІДБОРУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.25.1197Анотація
Виконано аналіз методів несанкціонованого відбору електроенергії. Наведено їх класифікацію. Визначено основні напрями подальших досліджень та розробок методів захисту.
Посилання
Концепція побудови автоматизованих систем електроенергії в умовах енергоринку. – Затв. наказом Мінпаливенерго, НКРЕ, Держком-енергозбереження, Держстандарту, Держбуду, Держпромполітики 17.04.2000 №32/28/276/75/54// Інформ. бюл. НКРЕ. – 2002. – № 11.
Скиба А.С. Результати роботи семи енергопостачальних компаній зі зниження рівня технологічних втрат електроенергії в 2003 р. Шляхи та етапи вирішення проблеми. ТОВ «Укренергоконсалтинг». 30.06.04. http://www.smenergy.com.ua/presscenter/analitic_m_content.php?id=2705&q.
Озеров И.Е. Технические средства защиты от хищений электроэнергии и перегрузки низковольтных электрических сетей // Докл. междунар. техн. семинара «Нормирование, анализ и снижение потерь электроэнергии в электрических сетях – 2002». – М.: ЭНАС при АО ВНИЭ, 2000.
Воротницкий В.Е. Структура и снижение коммерческих потерь электроэнергии в электрических сетях // Докл. междунар. техн. семинара «Современные методы и средства расчета, нормирования и снижения технических и коммерческих потерь электроэнергии в электрических сетях». – М.: ЭНАС при АО ВНИЭ, 2000.
Постанова НКРЕ від 22.08.2002 №928 “Про внесення змін та доповнень до Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.1996 №28”. http://www.hoe.com.ua/ukr/files/newrules.htm
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).