Влияние характеристик воздушного движения на показатели безопасности
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.8.11966Анотація
Рассмотрены проблемы, связанные с переходом к сокращенному вертикальному эшелонированию (RVSM) в регионах Северная Атлантика и Континентальная Европа. На основе анализа влияния загрузки, числа продольных перекрытий и средней скорости воздушного судна на показатели безопасности даны рекомендации относительно выдерживания и варьирования данными характеристиками в условиях RVSMПосилання
Методика определения минимумов эшелонирования, применяемых для разделения параллельных линий пути в структурах маршрутов ОВД. Циркуляр 120-AN/89/2. - ICAO. - Монреаль, 1976. - 238 с.
Downloads
Як цитувати
Косенко, Г. Г., & Корчунов, Д. А. (2001). Влияние характеристик воздушного движения на показатели безопасности. Вісник Національного авіаційного університету, 8(1), 93–98. https://doi.org/10.18372/2306-1472.8.11966
Номер
Розділ
Професійна освіта
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).