Упрощенный расчет напряжений и деформаций для точечного локального контакта
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.8.11940Анотація
Предложена альтернатива классическому решению Герца локальных напряжений и деформаций точечного контакта трения С целью согласования теоретических и экспериментальных результатов использовался интерференционный метод, являющийся наиболее точным экспериментапным методом, позволяющим получить фундаментальное представление о состоянии трибомеханической системы в условиях трения В результате найден удовлетворительный диапазон сравнения теоретических результатов, полученных исходя из упрощенной теории расчета напряжений и деформаций, с экспериментальными результатами авторовПосилання
Крагелъский И.В., Добычин М.Н., Комбалов В.С. Основы расчетов на трение и износ. -М.: Машиностроение, 1977. - 526 с.
Хэмрок Б., Брюи В. Упрощенный расчет напряжений и деформаций // Проблемы трения и смазки. - 1983,- № 2. - С. 11-17.
Hamrock D.J., Dowson W. Ball Bearing Lubrication //The Elastohydrodynamic of Elliptical Contacts. - Willey, New York, 1981. -P. 518-519.
Cameron A., Gohar R. Theoretical and Experimental Studies of the Oil Lubricated Point Contact //Proc.R.Soc, A, 291, 1966. - P. 520 - 536.
Dalmaz G., Godet M. Film Thickness and Effective Viscosity of Some Fire Resistand Fluids in Sliding Point Contacts //Lub. Tech. 100, 1978. - P. 304 - 308.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).