ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ АНАЛОГОВИХ ІНТЕРФЕЙСІВ ПРОМИСЛОВИХ ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.25.1194Анотація
Розглянуто проблему існуючих аналогових інтерфейсів промислових інформаційно-вимірювальних систем. Запропоновано систему передавання аналогових сигналів від набору датчиків до приймальної системи обробки результатів для промислового випробувального стенда. Виконано порівняння найбільш поширених відновлювальних фільтрів з фільтрами на основі ітераційних інтегруючих перетворювачів.
Посилання
Авербух В. Каналы с гальванической изоляцией для передачи аналоговых сигналов // Электронные компоненты. – 1999. – №5. – С. 13–24.
Авербух В. Каналы с гальванической изоляцией для передачи аналоговых сигналов // Электронные компоненты. – 1999. – №4. – С. 25–30.
http://www.analog.com/UploadedFiles/Data_Sheets/210891627ad215.pdf
http://www-s.ti.com/sc/ds/iso120.pdf
http://www.home.agilent.com/USeng/nav/-536893648.536883994/pd.html
http://www.vdmais.kiev.ua/stock.asp
Орнатский Д. Способ улучшения основных метрологических характеристик ИИС централизованного типа //Информационно-диагностичес-кие системы. Секция “Информа-ционно-измери-тельные системы”: Материалы IV междунар. науч.-техн. конф. “Авиа-2002”, 23–25 апр. 2002 г. – К.: НАУ, 2002. – Т.1. – С.11.59–11.61.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).