Основні напрями розвитку сучасних технічних засобів підготовки пілотів повітряних суден
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.11932Анотація
Показано, що вдосконалення методів і технічних засобів для навчання і тренування пілотів у наземних умовах не тільки буде сприяти забезпеченню безпеки процесу навчання, але й суттєво знизить вартість підготовки кожного члена екіпажу повітряного судна. Установлено, що важливу роль у вирішенні цієї проблеми відіграє комп’ютеризація технічних засобів як для теоретичної, так і для практичної наземної підготовки пілотів, що суттєво поліпшує якість навчального процесу. Розглянуто конкретні технічні рішення комп’ютеризованих технічних засобів для теоретичної підготовки пілотів повітряних суденПосилання
Моржов В.І. Призначення і класифікація авіаційних тренажерів та моделювальних комплексів: Конспект лекцій. - К.: КМУЦА, 1998.-71с.
Красовский А.А. Основы теории авиационных тренажеров. -М.: Машиностроение, 1995.-303 с.
Годунов А.И., Мгерович Г.В. Авиационные тренажеры и безопасность полетов. - М.: Воздуш. трансп., 1990. - 298 с.
Morzhov VI, Zhukov I.A. State-of-the-art tendencies of the physical processes computer simulation development for aircraft pilots training in Ukraine // Proc. of tire World Congress “Aviation in the XXI Century”, Sept. 14-16,2003. - Kyiv, Ukraine. -P. 8.92-8.94.
Downloads
Як цитувати
Morzhov, V. I., & Zhukov, I. A. (2003). Основні напрями розвитку сучасних технічних засобів підготовки пілотів повітряних суден. Вісник Національного авіаційного університету, 17(2), 122–125. https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.11932
Номер
Розділ
Професійна освіта
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).