Принципи індивідуалізації та підвищення ефективності дистанційного навчання
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.11931Анотація
Розглянуто загальні принципи організації та підвищення ефективності дистанційного навчання. Окремо виділено принципи роботи викладачів-тьюторів з кожним студентомПосилання
Семенец В. Дистанционные методы обучения. Состояние, проблемы, перспективы // Новий колегіум. - 2000. - №3. - С. 24-30.
Дистанційне навчання: Навч. посіб. / Під ред. Е.С. Полат. - М.: Гуманит. изд. центр ВЛАДРС, 1998.-192 с.
Вороной С.М., Сергеева О.П. Средства контроля и мониторинга процессов приобретения знаний интеллектуальных систем дистанционного обучения // Искусственный интеллект. - 2001. - №3. - С. 465-473.
Новые педагогические и информационные технологии в системе образования // Дистанционное и виртуальное обучение / Под ред. Е.С. Полат. - М, 2000. -№3,- С. 51-55.
Сирота С. В. Извлечение знаний в интеллектуальной обучающей системе, базирующейся на анализе формальных понятий // Искусственный интеллект. - 2001. - №3. - С. 510-524.
Вороной С.М., Москалев В.Э. Интегрированные инструментальные средства приобретения, конструирования и обновления знаний интеллектуальных обучающих систем // Проблемы программирования. - 2000. - №1-2. - С. 284-487.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).