Трибоспектральний метод та ідентифікація мікромеханічних характеристик матеріалів на основі терморозширеного графіту'
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.11922Анотація
Розглянуто результати використання трибоспектрального методу для ідентифікації трибоспект- ральних характеристик поверхневого шару легковагих матеріалів на основі терморозширеного графіту в широкому діапазоні їх щільностей. Установлено, що чутливі до процесу термоокислювальної деструкції трибоспектральні характеристики можуть бути застосовані для оцінки процесів структурних перетворень поверхневого шару й об’ємного формування легковагих матеріалів, для порівняння оцінки процесів одержання і підвищення ефективності контролю якості формованих матеріалів, для оптимізації технологій одержування легковагих композиційних графітових матеріалів. Показано, що процес модифікування терморозширеного графіту дозволяє створити композиційні матеріали з підвищеною термоокислювальною стійкістюПосилання
Chung D.D.L. Exfoliation of graphite // J. Mater. Sci.- 1987. - Vol.22, № 12. - P. 4190 - 4218.
Черныш И.Г., Карпов И.И., Приходько Г.П., Шай В.М. Физико-химические свойства графита и его соединений. - К.: Наук, думка, 1990. - 200 с.
Гончарік В.П., Бурая І.Д., Черниш І.Г. Оцінка термоокіслювальної деструкції модифікованих матеріалів на основі терморозширеного графіту // Хімічна промисловість України. - 1994. - № 4. - С.11-24.
Zaporozhets V. V. Evolution of the Uniformity of Micromechanical properties of the Surface Layer// Proc. of the 7th Intern. Conf. on Metrology and Properties of Engineering Surfaces, Chalmers Univ- Goteborg, Sweden -1997. - P. 418-431.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).