ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ЕКОЛОГІЧНОЇ ЄМНОСТІ АЕРОПОРТУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.25.1187Анотація
Розглянуто концепцію екологічної ємності аеропорту з урахуванням вимог охорони довкілля, економічних показників, експлуатаційних обмежень, а також забезпечення безпеки польотів. Розроблено модель загальної екологічної ємності аеропорту на локальному і глобальному рівнях. Виконано аналіз складових загальної екологічної ємності аеропорту для забезпечення його сталого розвитку.
Посилання
Основи акустичної екології: Навч. посіб. / В.С. Дід- ковський, О.І. Запорожець, В.І. Токарев та ін. / За ред. В.С. Дідковського. – Кіровоград: Полігр.-вид. центр ТОВ “Імеkс ЛТД”, 2002. – 520 с.
Квитка В.Е., Мельников Б.Н., Токарев В.И. Гражданская авиация и охрана окружающей среды. – К.: Вища шк. Голов. вид-во, 1984. – 136 с.
Janic M. An analyses of the concepts of air-port sustainable capacity and development //Proc. the 1st іntern. сonf. “Environmental capacity of airports”. – The Manchester Metropolitan Univer-sity. 2–3 of Apr., 2001. – Р. 1–20.
Zaporozhets O., Tokarev V. Methods for short-term and long-term forecasting of aircraft noise impact around the airports // Proc. the 33rd Intern. Congress and Exposition on Noise Control Engineering “Inter-noise 2004”. – Prague, 22–25 of Aug., 2004. – Р. 1–4.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).