НОРМУВАННЯ ПОКАЗНИКА ІНФОРМАТИВНОСТІ АЕРОДРОМНОГО СВІТЛОСИГНАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ ПІД ЧАС ПОЛЬОТІВ У СКЛАДНИХ МЕТЕОРОЛОГІЧНИХ УМОВАХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.25.1176Анотація
Розроблено методику забезпечення заданого рівня безпеки польотів через нормування показника інформа-тивності функціональних груп cвітлосигнальних вогнів на технологічних етапах взаємодії екіпажу повітряного судна з аеродромним світлосигнальним комплексом під час польотів у складних метеорологічних умовах.
Посилання
Баранов А.М. Видимость в атмосфере и безопасность полетов. – Л.: Гидрометеоиздат, 1991. –С. 203.
Рацимор М.Я. Определение углов визирования огней светотехнических систем при расчетах наклонной видимости применительно к минимумам ИСАО // Метеорология и гидрология. – Л., 1984. – №12. – С. 23–28.
Геращенко С.Н. Системы летного контроля светосигнального оборудования аэродромов // Пробл. безопасности полетов. – М.: ВИНТИИ, 1989. – №7. – С. 31–39.
Ямомура Т., Кадания Т. Установка для измерения интенсивности освещения светосигнального оборудования // РЖ, 06 Воздуш. трансп. –М. – №3. – С. 471.
Майзенберг С.И. Критерии и расчетные методы оценки надежности различных схем осевых огней ВПП на аэродроме // РЖ. – М.: Светотехника, 1989. – С. 256.
Жулев В.И., Иванов В.С. Безопасность полетов ле-тательных аппаратов. – М.: Транспорт, 1986. – С. 223.
Самолет Ту-154. Руководство по летной эксплуатации (РЛЭ-75). – М.: Воздуш.трансп., 1975.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).