Алгоритми швидкого перетворення Хаара
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.11739Анотація
Наведено структурну схему дерева прямого і оберненого дискретного перетворення сигналів на скінченних інтервалах у базисах функцій Хаара, яка забезпечує мінімум ресурсних витрат при програмній або апаратній реалізації алгоритмуПосилання
Залманзон Л.А. Преобразование Фурье, Уолша и Хаара. - М.: Наука, 1989. - 496 с.
Малоземцев В.Н, Третьяков А.А. Алгоритм Кули- Тькжи и дискретное преобразование Хаара /У Вести. СПбГУ. Сер. 1.-1998. - Выл. 3 (№ 15). - С. 31-34.
Малоземцев В.Н., Машарский С.Н. Хааровские спектры дискретных сверток // Вычислительная математика и мат. физика. - 2000. - Т. 40. № 6. - С. 954-960.
Добеши И. Десять лекций по вейвлетам. - Ижевск: НИЦ РХД, 2001. - 464 с.
Рабинер Л., Гоулд Б. Теория и применение цифровой обработки сигналов. - М.: Мир, 1978. - 848 с.
Трахтман А.М., Трсатман В.А. Основы теории дискретных сигналов на конечных интервалах. - М.: Сов. радио, 1975. - 208 с.
Mallat S. A theory for multiresolution signal decomposition: the wavelet representation. IEEE Pattern Anal, and Machine Intell. - 1989. - Vol. 11, №. 7.-P. 674-693.
Andrews H.C., Caspari K.L. A Generalized Technique for Spectral Analysis. IEEE Trans. Computers. C-19. - 1970.-P. 16-25.
Ахмед H, Pao K.P. Ортогональные преобразования при обработке цифровых сигналов. - М.: Связь, 1980.-248 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).