Педагогічні аспекти викладання ділової англійської мови
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.24.1168Анотація
Розглянуто педагогічні аспекти викладання ділової англійської мови. Проаналізовано особливості навчальної програми курсу, яка залежить від потреб тих, хто навчається. Особливу увагу приділено вимогам до професійних знань і умінь викладача та окремим аспектам викладання ділової англійської мови.
Посилання
Rogoff L., Ballenger G. Office Guide to Business Letters, Memos and Reports. – New York: Macmillan, USA, 2001. – 250 p.
King F.W. Ann Cree D. English Business Letters – M.: Высш. шк., 1999. – 191 с.
Альбов А. Письмо зарубежному партнеру. – Л.: Судостроение, 1991. – 132 с.
Brieger N. Teaching Business English Handbook. – York England, York Associates Publications, 1997. – 192 p.
Верховцова О.М. Методично-навчальний посібник з курсу ділової англійської мови для студентів економіки та менеджменту. – К.: Нова кн., 2000. – 132 с.
Лукьянова Н.А. Настольная книга бизнесмена. – М.: ГИС, 2002. – 570 с.
Правдівляний М.Г. Business English: Зб. вправ з ділової англійської мови. – Вінниця: ВДТУ, 2001. – 136 с.
Юршева Л.А. Лексикo-фразеологический аспект воспроизведения в разных регистрах английского языка делового обучения. – М.: Макс Пресс, 2001. – 50 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).