Досвід застосування модульно-рейтингової системи в курсі фізики для інженерних спеціальностей
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11656Анотація
Розглянуто нову версію модульно-рейтингової системи, її методичні особливості (семестровий тан-графік навчального процесу, робочий журнал викладача, письмовий потоковий контроль). Запропоновано моделювання екзаменаційної ситуації на кожному практичному занятті, яке складається з двох частин, а саме, контролю теоретичної підготовки у вигляді короткої письмової контрольної роботи й усному захисту домашніх і індивідуальних задач. Так створюються передумови для ритмічної інтенсивно ї роботи студентів протягом семестру. Досвід застосування модульно- рейтингової системи показав її високу практичну ефективністьDownloads
Як цитувати
Куліш, В. В., Кулішенко, В. М., Кузнєцова, О. Я., & Пастушенко, С. М. (2003). Досвід застосування модульно-рейтингової системи в курсі фізики для інженерних спеціальностей. Вісник Національного авіаційного університету, 16(1), 151–159. https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11656
Номер
Розділ
Професійна освіта
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).