Відновлення експлуатаційних якостей авіаційного моторного синтетичного масла “турбо-нікойль” в електроочиснику з поляризаційним наповнювачем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11636Анотація
Розглянуто процес очищення масла в квазіпостійному електричному полі. Експериментально визначено оптимальні режими і параметри очищення синтетичного моторного масла “Турбо- Нікойль ” від механічних забруднень. Наведено рекомендації по вибору діапазону керуючих параметрів для забезпечення нормованих значень критеріїв чистоти маслаПосилання
Белянин П.Н, Черненко Ж.С. Авиационные фильтры и очистители гидравлических систем. - М.: Машиностроение, 1964.-294 с.
Никитин Г.А, Чирков С.В. Влияние загрязненности жидкости на надежность работы гидросистем летательных аппаратов. - М.: Транспорт, 1969.- 183 с.
Лозицкий Л.П., Ветров А.М. Конструкция и прочность авиационных газотурбинных двигателей. - М.: Воздуш. транспорт, 1992. - 735 с.
Аксенов А.Ф. Авиационные топлива, смазочные материалы и специальные жидкости. - М.: Машиностроение, 1965. -251 с.
Шашкин Б.И., Брайт ИВ. Регенерация отработанных нефтяных масел. - М.: Химия, 1970. - 247 с.
Матвеев А.С. Влияние загрязненности масел на работу гидроагрегатов. - М.: Госсельхозиздат, 1976.-48 с.
Руководство по обеспечению чистоты и очистке авиационных топлив, масел и специальных жидкостей на предприятиях ГА. - М.: Воздуш. транспорт, 1987. - 32 с.
Духнин С.С., Эстрела-Лъопис В.Р., Жолковский Э.К. Электроповерхностные явления и электрофильтрование. - К.: Наук, думка, 1985. - 288 с.
Коваленко В.П. Загрязнения и очистка нефтяных масел. - М.: Химия, 1978. -304 с.
Халиль С.А. Экспериментальная установка и методика разрушения водно-масляных эмульсий в квазипостоянном электромагнитном поле // Проблемы эксплуатации и надежности авиационной техники: Сб. науч. тр. - К.: КМУГА, 1998.-№2,-С. 82-87.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).