Розрахунок власних форм коливань рідини в неповністю заповнених баках (повздовжні коливання
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11631Анотація
Розглянуто метод розв’язання задач про коливання рідини з використанням гармонічнихфункцій. Як базовий використано метод принцип Гамільтона-Остроградського. Розрахунок адаптовано до баків конкретної формиПосилання
Микишев Г.Н., Рабинович Б. И. Динамика твердого тела с полостями, частично заполненными жидкостью, - М.: Машиностроение, 1968. - 532 с.
Синеглазов В.М., Кеменяш Ю.М. Розрахунок власних форм коливань рідини в неповністю заповнених баках (поперечні коливання) І І Вісн. НАУ. - 2001. - №4. - С. 78-82.
Нариманов Г.С., Докучаев Л. В. Нелинейная динамика летательного апарата с жидкостью. - М.: Машиностроение, 1977. - 208 с.
Лимарченко О.С. Прямой метод решения нелинейных задач динамики резервуара, несущего жидкость // Докл. АН УССР. Сер. А. - 1978. - Вып. II.- С. 999-1002.
Downloads
Як цитувати
Синеглазов, В. М., & Кеменяш, Ю. М. (2003). Розрахунок власних форм коливань рідини в неповністю заповнених баках (повздовжні коливання. Вісник Національного авіаційного університету, 16(1), 63–66. https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11631
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).