Методи оцінки надійності програмного забезпечення відмовостшких систем авіоніки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11625Анотація
Розглянуто задачу оцінки надійності програмного забезпечення бортових відмовостійких обчислювальних систем на різних етапах життєвого циклу. Запропоновано різні методи оцінки надійності, які враховують “внутрішні" характеристики програмного модуля, результати тестового контролю, а також різні ймовірнісні характеристики процесу виконання програмиПосилання
Отладка системы управляющих алгоритмов в ЦВМ реального времени /В.В. Липаев, Л.А. Фидловский, В.В. Филипович, Б.Н. Шнайдер. - М.: Сов.радио, 1974. - 328 с.
Мороз Г.Б. Пуассоновские методы роста надежности ПО и их применение: Аналитический обзор// УсиМ. - 1996. - № 1/2. - С. 69-84.
Goel A.L., Okumoto К. A time-depended error- detection rate model for large scale software system // Proc. Third USA - Japan Computer Conf. - 1978. - P. 35-40.
Мороз Г. Б. Надежность и трастабильность программных средств высокоцелостных систем // УсиМ. - 1999.- № 2. - С. 59-68.
Downloads
Як цитувати
Зеленков, О. А., Бунчук, О. О., & Мірошниченко, О. Г. (2003). Методи оцінки надійності програмного забезпечення відмовостшких систем авіоніки. Вісник Національного авіаційного університету, 16(1), 29–32. https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11625
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).