Метод синтезу нелінійних якісних регуляторів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11623Анотація
Запропоновано новий метод синтезу регуляторів для нелінійних динамічних об’єктів. Розв ’язано задачу синтезу модифікованим методом аналітичного конструювання на основі квадратичного функціонала якості та послідовного врахування нелінійних членів у моделі об’єкта і відповідного розширення функції Беллмана. Для її додаткових членів уведено показники затухання, що визначають швидкодіюПосилання
Антонов В.К. Аналитическое конструирование качественных регуляторов //Проблемы информатизации и управления. - К.: КМУГА, 1997. - С. 77-80.
Антонов В.К. Методы синтеза регуляторов с заданным качеством переходных процессов. - К.: КМУГА, 1995.-120 с.
Валеев К.Г., ФининГ.С. Построение функций Ляпунова. - К.: Наук, думка, 1981. - 412 с.
Гантмахер Ф.Р. Теория матриц. - М.: Наука, 1966.-576 с.
Downloads
Як цитувати
Антонов, В. К., & лазок, О. М. (2003). Метод синтезу нелінійних якісних регуляторів. Вісник Національного авіаційного університету, 16(1), 21–24. https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11623
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).