Досвід застосування програмних засобів для аналізу безпеки екстремальних об'єктів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11375Анотація
Зроблено аналіз досвіду застосування універсальних і проблемно-орієнтованих програмних засобів при проектуванні та експлуатації екстремальних об'єктів. Як характерний приклад наведено вирішення задач оцінки безпеки об'єкта "Укриття", методологія якого є узагальнюючою для дослідження об'єктів різних галузей (в тому числі - аеропортобудування)Посилання
Veryuzsky У. Theoretical and practical method for reseaech of structures for exireme environments / The Finst International Design for Extreme Environments Assembly, Univerity of Houston, p. D/c, 3.1.2, 1991.
Отчет по безопасности (оценка рисков) объекта "Укрытие реактора №4 Чернобыльской АЭС" //Отчет по генеральному договору 1/95, тема 4, арх. №3501, Чернобыль, 1995.
Верюжский Ю.В., Вусатюк А.И., Петренко А.Я., Савицкий В.В. Расчеты и испытания на прочность. Метод интегральных уравнений и программы расчета на ЭВМ плоских и пространственных элементов конструкций: Рекомендации. Р50-54 - М.: Госстандарт ВНИИН Маш., 1988.-154 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).