Вплив зливних осадів на аеродинамічні характеристики літака
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11346Анотація
Проведено експериментальні дослідження аеродинамічних характеристик моделі літака в умовах модульованих змивних осадів в аеродинамічній трубі ТАД-2 Київського міжнародного університету цивільної авіаціїПосилання
Лазнюк П.С., Жданов А.И., Виноградский П.М. Регистрация размеров капель в аэродинамическом эксперименте с моделированием ливневых осадков // Прикладная аэродинамика: Сб. науч. тр. - К.: КМУГА, 1997. - С. 182 - 190.
Marshall J.S., Langille RS. and Palmer W. McK. The Distribution of Rain Drops with Size // J. Metheorol. - 5, 1948. - P. 165 - 166.
Hainse P., LuersJ. Aerodynamic Penalties of Heavy Rain on Landing Airplanes // J. Aircraft -V. 20. - № 2: February, 1983. - P. 111-119.
NASA Tests Indicate Heavy Rainfall Can Reduce Lift at High Angles of Attack // Aviat. Week and Space Technol. - V. 131. - № 9, 1989. - P. 64- 65,
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).