Нечіткі виміри ступеня руйнування професійних навичок авіадиспетчерів при перервах у підготовці до дій в особливих випадках польоту
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11341Анотація
Розглянуто питання руйнування професійних навичок диспетчерів обслуговування повітряного руху при перервах у підготовці до дій в особливих випадках польоту. З урахуванням експертних оцінок проведено дослідження із застосуванням апарату нечітких множин та лінгвістичних змінних. Побудовані функції належності лінгвістичної змінної "рівень професійної підготовки", що дало можливість визначити оптимальні та гранично допустимі перерви у підготовці диспетчерів до дій в особливих випадках польотуПосилання
Борисов А.Н., Осис Я.Я. Методика оценки функций принадлежности элементов 'размытого множества // Кибернетика и диагностика. - Вып. 4. - Рига: Зинатне, 1970. - С. 125-134.
Борисов А.Н., Крумберг А., Федоров И.П. Принятие решений на основе нечетких моделей: примеры использования. - Рига: Зинатне, 1990. - 194 с.
Рева О.М., Невиніцин А.М. Людський фактор: особливості динаміки професійних навичок авіадиспетчерів під час перерв у підготовці до дій в особливих випадках // Проблеми аеронавігації: Тематич. зб. наук, праць. - Кіровоград: ДЛАУ, 1997. - С. 13-16.
Downloads
Як цитувати
Невиніцин, А. М. (2000). Нечіткі виміри ступеня руйнування професійних навичок авіадиспетчерів при перервах у підготовці до дій в особливих випадках польоту. Вісник Національного авіаційного університету, 7(3-4), 318–321. https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11341
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).