Вплив електромагнітних полів грози на екіпаж літального апарата
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11339Анотація
Розглянуто біофізику процесу дії на людину змінних електромагнітних полів, викликаних електричними розрядами в атмосфері при грозовій діяльності. Проаналізовано виникаючі при цьому зміни і відхилення у стані здоров'я членів екіпажу, що можуть призвести до неадекватних дій і похибок при керуванні літальним апаратомПосилання
ХолодовЮ. А. Магнитные поля биологических объектов. -М.: Наука, 1987. -145 с.
Быков А. Д., Макушкин Ю.С., Улеников О.Н. Колебательно-вращательная спектроскопия водяного пара. -Новосибирск: Наука, 1989. - 295 с.
Девятков Н.Д., Гелъвич Э.А., ГолантМ.Б. Радиофизические аспекты использования в медицине энергетических и информационных воздействий электромагнитных колебаний. //Электронная техника. Серия: Электроника СВЧ. - 1981. - Вып. 9, - С. 43-49.
Осипов О.В. Нарушение суточного ритма при чрезмерно раннем начале и чрезмерно позднем окончании рабочего дня. - В кн. Циркадные ритмы человека и животных. - Фрунзе: Тулпар, 1975. - С. 81-82.
Rutenfranz J. Investigations of the daily working hours and the distribution of leisure , time and sleep.- International Archiv. If. Arbeitsmedizin, 1974, Bd. 32. - P. 243-259.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).