Оптимізація просторових конфігурацій розміщення супутникових радіонавігаційних систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11305Анотація
Запропоновано новий підхід до обгрунтування просторового розміщення підсистем супутникових радіонавігаційних систем, які оптимізують за точністю місцевизначення споживача. Розроблена низка критеріїв, які базуються на використанні теорії оптимального кодування інформації і є мірами близькості до оптимуму при побудові квазіоптимальних просторових структур багатопозиційних і комплексних радіонавігаційних системПосилання
Обработка и отображение радионавигационной информации / Л.С.Беляевский, В С. Новиков, П.В.Олянюк и др - М.: Радио и связь, 1990. - 232 с.
Беляевский Л.С., Харченко В.П, Ткаченко В.П. Радиоконтроль траекторий движения летательных аппаратов. - М.: Воздуш. трансп., 1996. - 311 с.
Сетевые спутниковые радионавигационные системы / Под ред. П.П. Дмитреева, В.С. Шебшаевича. - М.: Радио и связь, 1993. - 304 с.
Зайдлер Е. Системы передачи дискретной информации. -М.: Связь, 1997. - 304 с.
Downloads
Як цитувати
Беляевский Л. C., Сушич, А. П., & Шешин, И. Ф. (2000). Оптимізація просторових конфігурацій розміщення супутникових радіонавігаційних систем. Вісник Національного авіаційного університету, 7(3-4), 292–295. https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11305
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).