Методика поетапної забудови приватної міської ділянки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11298Анотація
Розглянуті теоретичні та прикладні питання формування комплексної поетапної малоповерхової забудови індивідуальної міської ділянкиПосилання
Платонов Г.Д, Муравьев И.Ю., Макаревич С.П. Социально-демографические принципы формирования городского жилища. -М.: Стройиздат, 1975.
Карташова К.К. Семья и жилище. - В кн.: Демографические проблемы семьи. -М.: Стройиздат, 1976.
Сидоров В. А. Архитектурно-функциональная организация городского малоэтажного жилища // Жилищное строительство, 1988. - № 4 - С. 14-16.
Платонов Г.Д. Проектирование планирование жилища на основе демографии/ Жилищное строительство. - 1980. - № 9. - С. 24-29.
ЛаврикГ.И. Качество проектирования жилья. - К: Будівельник, 1976.
Бачинская Л.Г. Квартира в двух уровнях (по результатам обследования малоэтажной застройки) // Жилищное строительство. - 1986. - № 1,- С. 17-18.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).