Технологічні аспекти очищення та регенерації протиобліднювальних рідин в авіапідприємствах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11292Анотація
Наведено результати дослідження використання протиобліднювальних рідин в авіапідприємствах України; розроблено модель системи очистки і утилізації та блоково- модульної установки зі збору та регенерації протиобліднювальних рідинПосилання
Аэродромные сооружения, механизация производственных процессов аэропортов. Труды ГосНИИГА. Вып. 237. -М.: 1984. - 156 с.
Павлыш В.Д., Малахов Л.П., Рубашова Н.В. Проблемы очистки и утилизации отработанных противообледенительных жидкостей в гражданской авиации //'Средства правления охраной труда и окружающей среды на предприятиях гражданской авиации: Сб. науч. тр. - К.: КНИГА, 1992.-С. 55-58.
Павлыш В.Д., Шутът А.П., Малахов Л.П. Системный анализ проблемы очистки и утилизации противообледенительных жидкостей при эксплуатации воздушных судов //Проблемы охраны труда и окружающей среды при аттестации и рационализации рабочих мест авиаспециалистов: Сб. науч. тр. - К.: КМУГА, 1994. - С.48-52.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).