Визначення здатності до смолоутворення палив для реактивних двигунів та питання експлуатації повітряного судна
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11290Ключові слова:
УДК 662.75.004.12Анотація
Описано новий метод визначення здатності до смолоутворення палив. Одержані результати досліджень дають можливість рекомендувати цей показник та розроблений метод до введення в перелік показників контрольного аналізу якості, що забезпечують можливість виявлення початку погіршення якості палива при керуванні процесом підготовки палива до заправки у літакПосилання
Василенко В.Т., Черненко Ж.С. Влияние эксплуатационных факторов на топливную систему самолетов.-М. Машиностроение, 1986. -184 с.
Комаров А.А. Надежность воздушных судов. -К.:КМУГА,1995. -416 с.
Литвинов А.А. Основы применения горюче-смазочных материалов в ГА. - М. Транспорт, 1987.-308 с.
Саблина З.А. Состав и химическая стабильность моторных топлив. -М.:Химия, 1972. -297 с.
Инструкция по применению и контролю качества авиационных горюче-смазочных материалов и специальных жидкостей в гражданской авиации. Приказ № 265. - М.:Воздуш. транспорт, 1986. -200 с.
Кузнецова Е.Я., Конончук Е.П. Определение содержания смол в авиационном топливе магнитооптическим методом//Вопросы химмотологии и эксплуатации авиационной наземной техники: Сб. науч. тр.-К.:КМУГА,1996. - С.72-75.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).