Структурний синтез електронних систем і оптимізація процесу керування
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11287Анотація
Розглянуті проблемні питання структурного синтезу електронної системи керування динамічними процесами на основі методів діакоптики та розпаралелювання. Запропонована структура електронної системи оптимізації процесу керування зворотно-поступальним рухомПосилання
Шевелев А.Г. Идентификация динамических объектов с многими регулируемыми величинами. // Проблемы моделирования и цифровой обработки сигналов: Сб. науч. тр. - К.: КМУГА, 1996. - С. 26-30.
Нагорный Л.Я. Декомпозиция и распараллеливание алгоритмов решения систем нелинейных уравнений большой размерности. - К.: Знание, 1981. - 26 с.
Шибщкий В.П., Савчук Н.Н. Оптимизация и распараллеливание алгоритмов анализа электронной системы методом нечеткой классификации / Вісник КМУЦА 1: 36. наук, праць. -К.: КМУЦА, 1998. -№1,- С. 253-263.
Рішення про видачу патенту на винахід за № 9803104 від 25.01.99 р.
А.С. 1018201 СССР, кл. НОЗКЗ/53, Б.И. № 18, 1983.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).